Full 1
happy hours at work
Baza dostawców rozwiązań dla HR

Wybierz kategorię, która Cię interesuje

Eventy Online

Wellbeing

Kulinarnie

Rozwój osobisty

Onboarding

Offboarding

Boże Narodzenie

Ochrona przed COVID-19

Komunikacja wewn. / PR / Employer Branding

Narzędzia wspierające HR

EKO

NIE WIESZ, JAKĄ KATEGORIĘ WYBRAĆ?

 • Brak ogłoszeń pasujących do Twojego wyszukiwania. Resetuj filtry
 • Baza podwykonawców HR - usługi i eventy

  Jeśli jesteś dostawcą usług dla HR i zastanawiasz się jak dotrzeć ze swoją ofertą do pracowników tej działki w poszczególnych branżach i instytucjach – trafiłeś w idealne miejsce. W katalogu dla firm eventowych i podwykonawców dla HR Happy Hours gromadzimy partnerów biznesowych, którzy zajmują się lub pomagają w organizacji wydarzeń firmowych i codziennym funkcjonowaniu działu HR. Oferujesz usługi dedykowane pracownikom, które rozwijają, bawią, ciekawie integrują lub motywują zespół? A może dostarczasz rozwiązania online albo zasoby dla HR? Poznaj kategorie, w których możesz się pojawić, i przyłącz się do nas!

  Wszystko w jednym miejscu!

  Jeśli jesteś dostawcą usług dla HR i zastanawiasz się jak dotrzeć ze swoją ofertą do pracowników w poszczególnych branżach i instytucjach – trafiłeś w idealne miejsce. W katalogu dla firm eventowych i podwykonawców dla HR Happy Hours gromadzimy partnerów biznesowych, którzy zajmują się lub pomagają w organizacji wydarzeń firmowych i codziennym funkcjonowaniu działu HR. Oferujesz usługi dedykowane pracownikom, które rozwijają, bawią, ciekawie integrują lub motywują zespół? A może dostarczasz rozwiązania online albo zasoby dla HR? Poznaj kategorie, w których możesz się pojawić, i przyłącz się do nas!

  Łączymy w najlepsze duety

  Dbamy o to, by nasz katalog był zróżnicowany i wielobranżowy oraz sprawnie pogrupowany w poszczególne obszary działalności firm. Dzięki temu sprawnie łączymy dostawców rozwiązań dla HR z osobami na stanowiskach decyzyjnych w przedsiębiorstwie, w zależności od zdefiniowanych przez nich potrzeb przy organizacji eventów i funkcjonowaniu firmy. Skumulowanie wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach firm i usługodawców pomaga także w dopasowaniu podaży do popytu oraz wzajemnym inspirowaniu się i dzieleniu pomysłami na aktywności i wydarzenia dla pracowników.

  Grafiki na podstronie zaprojektował i wykonał Marcin Waśka | mwaska.com