Full 1
happy hours at work
Katalog eventów pracowniczych

Wybierz kategorię, która Cię interesuje

Dla rodzin pracowników

Boże Narodzenie

NIE WIESZ, JAKĄ KATEGORIĘ WYBRAĆ?

 • Brak ogłoszeń pasujących do Twojego wyszukiwania. Resetuj filtry
 • Co zawiera katalog?

  W naszej bazie ciekawych eventów firmowych znajdziesz kompleksowy opis każdej propozycji, jaką przygotowaliśmy dla Twoich pracowników. Analizujemy grupę docelową wydarzenia oraz odpowiednio dobieramy strategię komunikacji. Każdy event w katalogu zawiera przewidywany budżet oraz prezentację korzyści, jakie daje jego organizacja w firmie. Opis rozszerzamy także o ewaluację, która pomaga w ocenie projektu i jego ciągłym ulepszaniu. Dzięki temu wiemy, co najlepiej sprawdzi się w danej branży oraz sprawnie reagujemy na nowo dostrzeżone potrzeby pracowników. 

   

  Impreza firmowa może być bardziej szkoleniowa lub integracyjna, organizowana w biurze lub plenerze, jednodniowa lub wyjazdowa, w klasycznym stylu lub kompletnie odjechana – ale na pewno nie może być nudna! Angażując pracowników i dostarczając pozytywnych emocji sprawiamy, że są zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy.

  Najlepszy zbiór inspiracji!

  Przedstawiamy zbiór inspirujących pomysłów na wydarzenia branżowe i ciekawe eventy firmowe. Niezależnie od specyfiki sektora, wielkości przedsiębiorstwa czy zaplecza finansowego gwarantujemy, że wśród wszystkich scenariuszy znajdziesz taki, który sprawdzi się w Twojej firmie. Nasz katalog zawiera zbiór eventów online i offline, pomysły na wyjazdy integracyjne oraz większe imprezy plenerowe.

  Pomysły na imprezy firmowe

  Pracownicy są świadomi swojej roli w firmie, a do efektywnej pracy motywują ich nie tylko kwestie zarobkowe. Na stronie Happy Hours odkryjesz inspiracje na dobre imprezy firmowe dla swojego zespołu, które w zależności od rodzaju i potrzeby mogą stać się produktywnym szkoleniem lub niezapomnianą integracją. A często staramy się połączyć dwa w jednym. Jednodniowe eventy w biurze, aktywnie spędzone weekendy z rodzinami pracowników, kulinarne zabawy czy coś dla zdrowia ciała i ducha – zapewniamy, że Twój dział HR trafi na odpowiedni pomysł!

  Grafiki na podstronie zaprojektował i wykonał Marcin Waśka | mwaska.com