Full 1
happy hours at work
Znajdź wiarygodnego dostawcę. Zainspiruj się pomysłem na event pracowniczy.

Wiemy, czego potrzeba działom HR. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wielofunkcyjną platformę, w której pracownicy HR znajdą katalog eventów oraz bazę firm-dostawców. Skompletowane w jednym miejscu propozycje oryginalnych wydarzeń firmowych to źródło kreatywności działów HR. W uporządkowany i szczegółowy sposób opisujemy każdy event, prezentując przewidywane korzyści dla zespołu. W zależności od branży oraz grupy docelowej, proponujemy wydarzenia zarówno online, jak i offline. Znajdziesz tu ciekawe, jednodniowe eventy w biurze, np. z dziedziny wellbeing, jak i wyjazdy weekendowe czy wydarzenia integracyjne dla rodzin pracowników,  sportowe lub survivalowe.

Katalog eventów

Darmowy dostęp do gotowych scenariuszy na wydarzenia pracownicze

Baza firm

Darmowy dostęp do podwykonawców HR: agencji, dostawców, freelancerów i innych

Od HRów dla HRów

Naszą platformę tworzą HRowcy z doświadczeniem

Wsparcie w realizacji

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować event pracowniczy

Inspiracje eventowe za darmo – zobacz przykładowe scenariusze

W obecnych czasach struktura pracy w firmach uległa metamorfozie w odpowiedzi na potrzeby świadomych swojej wartości pracowników. Wszyscy wiemy, jak ważną rolę w procesie tworzenia funkcjonalnego zespołu odgrywają wspólne wydarzenia w firmie, budujące silne relacje, a przy tym dostarczają niezastąpionej rozrywki. Szukasz pomysłu na szczęśliwe godziny w pracy? Nasz katalog eventów to niezastąpiona pomoc w kreatywnej organizacji czasu.

Dlaczego warto korzystać z platformy Happy Hours At Work

Jesteś pracownikiem działu HR i przed Tobą ważne zadanie zorganizowania firmowego eventu. Chciałbyś zaskoczyć swojego pracodawcę, szykując nietuzinkową integrację, która nie tylko będzie świetną rozrywką dla pracowników, ale także zmotywuje zespół do dalszej, produktywnej pracy. Pojawia się więc pytanie – skąd brać pomysły na wydarzenia dla firm, które spełnią oczekiwania obecnego wymagającego rynku pracy?

Z pomocą przychodzi platforma Happy Hours at Work! W naszym katalogu dla HR zgromadziliśmy najciekawsze pomysły na wydarzenia firmowe, dostosowane do specyfiki, wielkości oraz możliwości finansowych każdego przedsiębiorstwa. Dla Was udostępniamy także gotową bazę firm usługowych, eventowych, cateringowych i wszystkich innych, których głównymi klientami są działy HR.

Baza firm – zobacz przykładowych podwykonawców HR

Platforma to nie tylko darmowa dawka pomysłów, ale także kompleksowa pomoc w organizacji wybranych wydarzeń, zarówno w formie offline, jak i online. Dzięki rzetelnie weryfikowanej, wielobranżowej bazie podwykonawców HR oraz możliwości porównywania ofert gwarantujemy, że szybko znajdziesz firmę, odpowiadającą potrzebom i możliwościom Twojego przedsiębiorstwa.

Czy warto korzystać z bazy gotowych eventów?

Zdecydowanie tak, bo w Happy Hours at Work znajdziesz nie tylko przykłady wydarzeń, ale także kompleksową instrukcję ich organizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój wybór będzie wspaniałym benefitem dla zespołu oraz zadowoli i usatysfakcjonuje szefa. Dodatkowym ułatwieniem jest nasza baza firm eventowych z ofertami usług dla działów HR. W łatwy sposób znajdziesz dostawcę, który wesprze Cię w realizacji pomysłu, oszczędzając czas na surfowanie po Internecie i porównywanie ofert firm.

Zespół Happy Hours at Work